Wózek spacerowy lionelo LIV

Poza faktem, że zdecydujemy się na zakup dobrej jakości wózka dziecięcego znaczenie ma również jego odpowiednie użytkowanie. W końcu trzymając się kilku bardzo ważnych zasad będziemy mogli uniknąć wielu nieprzyjemnych sytuacji. Jak wiadomo artykuły dla dzieci są obecnie oferowane przez wiele sklepów zarówno tych stacjonarnych, jak i internetowych.

Dla rodziców podjęcie decyzji o wyborze konkretnego modelu może stanowić problem, ale analiza rynku oraz własnych potrzeb pozwoli wpłynąć na wybór najlepszego rozwiązania. Marka Caretero oferuje wiele wartych uwagi artykułów dziecięcych z potrzebnymi atestami.

W ten sposób wpływamy na zwiększenie naszego komfortu psychicznego poprzez poprawę bezpieczeństwa dziecka. Użytkowanie wózka dziecięcego powinno odbywać się w oparciu o kilka ważnych zasad. Przede wszystkim dziecko siedzące w wózku powinno być zawsze zapięte pasami. Wózek spacerowy Lionelo Emma

Niemowlę w gondoli powinno mieć twarz zwróconą do twojej twarzy tak byś miała je na oku. Pamiętaj o tym, aby zawsze  składać i rozkładać wózek w bezpiecznej odległości od dziecka. W ten sposób unikniemy przycięcia mu paluszków lub innych urazów ciała. Z tego samego powodu nie pozwalaj dziecku bawić się wózkiem.

Nowe modele spacerówek dostępne na: www.techsat24.pl

Ponadto pilnuj, aby dziecko nie miało w zasięgu rączek luźnych pasków, troczków czy sznureczków. Podczas każdego postoju zawsze włączaj hamulce wózka oraz dbaj o to, by nie wieszać na rączkach wózka toreb, ponieważ grożą one jego przewróceniu. Korzystaj z fabrycznie zamontowanego bagażnika. Bardzo ważne jest, aby regularnie dbać o stan techniczny wózka.