foteliki samochodowe

Foteliki samochodowe rozprowadzane w sprzedaży wysyłkowej cieszą się coraz to większym powodzeniem. Coraz większe grono zmotoryzowanych rodziców przykłada wagę do wyboru modelu, który zapewni im maleństwu nie tylko wygodę podczas podróży, ale przede wszystkim ochroni jego zdrowie i życie w przypadku ewentualnego wypadku.

Foteliki samochodowe w sklepach internetowych

Zdecydowanie nie warto jest więc oszczędzać na tego typu dodatkach – a trzeba przyznać, że asortyment sklepów jest bogaty wobec czego mamy w czym wybierać.

Najważniejsze, aby foteliki samochodowe były dopasowane do dziecka i samochodu, którym jeździmy. W momencie, gdy korzystamy z kilku warto jest wybrać model uniwersalny, który dobrze się w nich sprawdzi. Należy również pamiętać o tym, że marka Lionelo przykłada dużą wagę do atestów bezpieczeństwa wobec czego zyskujemy pewność, że nasze dziecko dostaje wszystko to, czego najbardziej potrzebuje. Fotelik 360 lionelo bastiaanZobacz najlepsze oferty fotelików na: www.techsat24.pl

Kiedy wymienić fotelik 0-13 kg na większy?

Wielu rodziców boryka się z problemem: kiedy wymienić fotelik samochodowy z 0-13 kg na 9-18 kg. Okazuje się zupełną nieprawdą to, że dopiero w momencie, gdy dziecko osiągnie wagę  9 kg. Czym dłużej dziecko będzie jeździło tyłem do kierunku jazdy, tym lepiej dla jego kręgosłupa. U dziecka ważącego 9 kg wszystko jest jeszcze delikatne, a główka mało stabilna a bardzo często modele 9-18 kg są po prostu dla niego zbyt duże. Pamiętaj, że ramionka dziecka w foteliku 9-18 kg powinny wypychać pasy, a nie zwisać na dziecku. Jeśli w 0-13 głowa nie wystaje poza fotelik jest on odpowiedni.

Jaki fotelik samochodowy wybrać? Na pewno warto postawić na polską markę Lionelo.