Wózkek spacerówka dla bliźniaków

Pierwsze wyjście z dzieckiem na spacer może okazać się nie lada wyzwaniem. Trzeba do tego wydarzenia odpowiednio się przygotować. Nie łatwiej jest również, gdy dziecko już jest nieco większe. Wtedy również należy pamiętać o kilku podstawowych sprawach.

 

Przed wyjściem z dzieckiem na spacer należy przede wszystkim zadbać o to, aby dziecko najadło się i wypiło odpowiednią ilość płynów. Jeżeli nosi jeszcze pieluszkę, warto ją zmienić przed wyjściem, a gdy już sika samodzielnie, warto przypilnować, aby wysikało się przed wyjściem.

Zaoszczędzi to czas na poszukiwania toalety w parku po pięciu minutach od wyjścia z domu. Oczywiście, na spacer zawsze warto zabrać drobne przekąski dla dziecka.

Wózki spacerowe Caretero posiadają koszyczki, w których z łatwością można będzie przechowywać owoce, warzywa, a także napoje dla malucha.

Wózki spacerowe dla dzieci

 

Kolejną sprawą, o jaką powinniśmy zadbać przed wyjściem na spacer jest ubiór. Nie należy jednak sugerować się temperaturą, jaką wskazuje termometr. Nie zawsze jest to miarodajne. Najlepiej jest wyjść wcześniej na balkon i taras i samodzielnie sprawdzić, jakie warunki panują na zewnątrz.

Dzieci przewożone w wózkach spacerowych są najczęściej już starsze. W związku z tym, należy pamiętać, aby nie nakładać im zbyt grubej warstwy ubrań. Przesada w aspekcie zbyt grubych lub zbyt cienkich ubrań nie popłaca. Gdy dziecku będzie zbyt ciepło, jego system termoregulacyjny nie będzie działał prawidłowo. W tej sytuacji bardzo łatwo o infekcję.

Należy także pamiętać, aby przed wyjściem na spacer posmarować twarz oraz odsłonięte miejsca na ciele dziecka kremem ochronnym. W słoneczne dni należy zastosować krem z filtrem, a w wietrzne i mroźne dni tłusty krem.

Wózki spacerowe Caretero co prawda wyposażone są w duże, rozkładane budki. Pomimo tego, nie ochronią całego ciała dziecka. Zresztą, maluch na pewno będzie chciał również pobawić się w parku na placu zabaw czy pobiegać beztrosko. Wtedy wózek nie będzie mu pomocny w ochronie przed promieniami słonecznymi.

Warto dziecko odpowiednio przygotować do spaceru. Dzięki temu, wyjście będzie udane.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *