Wózki spacerowe Maxi-Cosi

Maxi-Cosi to marka, która tworzy produkty i urządzenia dostosowane do potrzeb dzieci i ich rodziców. Wykorzystywane rozwiązania są tak dobrane, aby maluszek mógł czuć się bezpiecznie, a rodzice mieli pewność, że ich maluszkowi nic złego nie grozi w związku z korzystaniem z takich sprzętów. Wszystkie urządzenia spełniają normy i europejskie atesty bezpieczeństwa.

Wózki spacerowe Maxi-Cosi odznaczają się elastycznym system, dzięki któremu można będzie z nich korzystać w każdych warunkach terenowych. Czy to płytki czy kostka brukowa – na pewno wózek świetnie poradzi sobie na każdej powierzchni. Dostępne rozwiązania są tak stworzone, aby wózek rósł wraz z dzieckiem.

Dzięki temu, z modelu spacerowego mogą korzystać zarówno malutkie dzieci, jak i już znacznie większe pociechy, mające 3-4 latka. Każdy z modeli posiada trzy pozycje siedzenia. Wózek spacerowy Lionelo Emma

Można będzie, dzięki temu rozłożyć siedzenie nawet do pozycji leżącej, gdy maluszek zaśnie podczas spaceru. Dzięki temu, że wózki wyposażone są w daszek, można będzie spacerować z maluszkiem nawet podczas niepewnej pogody. W każdej chwili można będzie ochronić dziecko przed deszczem, rozkładając daszek, który praktycznie w całości go zakryje.
Tani wózek spacerowy Caretero AlfaZdjęcie pochodzi z: https://4toys.pl/tanie-wozki-spacerowe

Wózki odznaczają się solidną konstrukcją i łatwością w użytkowaniu. Nie ma żadnego problemu z ich składaniem. W związku z tym, w każdej chwili można będzie zmniejszyć ich wielkość, aby nie mieć problemów z ich przewożeniem w samochodzie. Wózki całkowicie dostosowują się więc do potrzeb rodziców i ich dzieci. Warto takie modele mieć w swoim posiadaniu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *