wozek wielofunkcyjny lionielo

Lionelo to marka należąca do grupy Barndline Group, która zajmuje się produkcją zaawansowanych technologicznie produktów dedykowanych najmniejszym konsumentom. W produktach marki wykorzystywane są najnowocześniejsze rozwiązania, które wpływają na wysoki standard i bezpieczeństwo korzystania z takich produktów.

Wózki wielofunkcyjne Lionelo odznaczają się znakomitą ergonomią. Rosną wraz z dzieckiem. W związku z tym, można będzie z nich korzystać od momentu ich narodzin, aż do czasu, gdy osiągnąć 3-4 latka. Składają się z nosidełka montowanego na ramie wózka. Może być ono wykorzystywane jako fotelik samochodowy lub bujaczek. Na dłuższe przechadzki świetnie sprawdzi się gondola, w której maluszek będzie mógł wygodnie leżeć i spać. W takiej pozycji na pewno odpocznie i się zregeneruje. Spacer będzie wtedy dla niego niezwykle przyjemny.

Wózek Caretero Compass

Wózki wielofunkcyjne Lionelo posiadają lekką konstrukcję, która sprawia, że urządzenie jest niezwykle mobilne. Można przerobić je nawet na wózek spacerowy, który sprawdzi się, gdy maluszek będzie już umiał samodzielnie siedzieć. Dziecko będzie mogło wtedy obserwować to, co dzieje się wokół niego. Spacer nie będzie wtedy dla niego nudną przejażdżką. Na pewno takie rozwiązania 3 w 1 są polecane praktycznym rodzicom, którzy chcą w jednym urządzeniu mieć wszystko to, czego potrzebują. Wózki wielofunkcyjne Lionelo na pewno takie rozwiązania im zapewnią.

 Wózek wielofunkcyjny 3w1 Quinny Buzz Xtra

Zdjęcie pochodzi z:  https://4toys.pl/wozki-wielofunkcyjne/0,quinny

Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą produktów marki Lionelo. Wózki wielofunkcyjne spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających rodziców.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *